U16: DEKLETA Z IZJEMNO ZADNJO ČETRTINO DO FANTASTIČNE ZMAGE!

• Mar 28, 2023
  • Tjaša
  • Novice
  • 20

V predzadnjem krogu državnega prvenstva so se Krkašice še zadnjič predstavile pred domačim občinstvom, pomerile so se proti ekipi Vipave.

Novomeščanke so bile kar tri četrtine srečanje slabše nasprotnice, izgubljale so že za več kot dvajset točk, igra jim nikakor ni stekla tako kot bi morala. V zadnji četrtini pa je sledil popoln preobrat, naša dekleta so pripravila prvovrstno presenečenje, kjer se je ponovno izkazalo, da se tekma vedno igra do zadnje minute in zadnjega atoma moči. Krkašice so v zadnjih desetih minutah uspele izničiti visok zaostanek, zadnjo četrtino so dobile z neverjetnim izidom 40:3 in se na koncu veselile zmage s sedmimi točkami prednosti!

KRKA – VIPAVA 81:74 (14:23; 15:26; 12:22; 40:3)

Postava in strelke Krke: Šiško 14, Černe D. 6, Božunovič, Černe N., Zaletelj 2, Đapa 3, Trontelj 32, Jazbec 24, Počrvina, Novina, Šutar

V zadnjem krogu prvenstva se varovanke trenerja Frančiča odpravljajo v Tolmin, kjer se bodo v soboto pomerile proti tamkajšnji ekipi.