KRKAŠICE OSTAJAJO NEPORAŽENE V MEDNARODNI LWB EXTRA LIGI

  • Dec 03, 2023
  • Damir Delič
  • Novice
  • 33

Članice, Extra liga, Krka : Kranjska Gora – Jesenice 96:67 (23:20, 28:8, 17:14, 28:25),

Postava in strelke Krke: Jurečič 23, Šiško 9, Černe 6, Godina 3, Rožman 15, Kristan, Kirn 20, Lavrič 8, Škoda 5, Đapa 7

Danes so naše članice prepričljivo dosegle novo zmago v  LWB Extra ligi. Tekmo proti ekipi Kranjska Gora – Jesenice so  nadzirale od začetka do konca in brez težav vknjižile novo zmago. Najboljša strelka je bila Jana Jurečič s 23 točkami. Zmago posvečamo našim poškodovanim igralkam Teji Dajčman, Neji Selak in Ani Strašek ter jim želimo, da se čimprej vrnejo v našo ekipo. Čestitke dekletom za zmago, s katero ostajajo neporažene na prvem mestu tekmovanja v Extra ligi. V naslednjem kolu se bodo odpravile v Čakovec, 13.1.2024, kjer bodo zaključile prvi del tekmovanja s tekmama proti domači  ekipi Radost Čakovec ter ekipi Koš Celovec.

Čestitke tudi trenerju Sašu Reberniku in Gostišču Dežmar, ki je danes z okusnim kosilom očitno Krkašicam dal dovolj energije ter volje za odlično igro  in zmago.

FOTOGALERIJA