• Novice
  • 53

U18, VIPAVA : KRKA 72 : 70 (20:13, 15:18, 18:17, 19:22)

Postava in strelke Krke: Godina, Šiško 8, Černe 12, Rožman 4, Dajčman 18, Zaletelj , Kirn 18, Kristan, Škoda, Đapa, Novina 10

V petek so se naša dekleta U18 iz Vipave vrnile s porazom. Vse preveč nezbranosti, nepotrebnih napak in kar 16 zgrešenih prostih metov je bilo na koncu dovolj, da so zmago vzele domače igralke. V prvi in drugi četrtini so Krkašice zaostajale 4 – 6 točk, nato pa so se na začetku drugega polčasa zbrale in z delnim izidom 8:0 povedle za 4 točke. Na žalost so nato proti koncu tretje četrtine zopet popustile in nasprotnicam prepustile vodstvo, ki ga do konca tekme niso več izpustile iz rok. Proti koncu tekme se je na žalost poškodovala še naša kapetanka Teja Dajčman in v dramatičnem zaključku, ki je sledil, so naše punce imele še met za zmago.

Teji želimo čimprejšnje in uspešno okrevanje, ostalim puncam pa veliko vzpodbude in volje za delo na treningih ter uspehov na naslednjih tekmah.

U14, KRKA : CINKARNA CELJE 54:60 (13:13, 13:17, 17:14, 11:16)

Postava in strelke Krke: Horvat, Koprivnik, Gaberšček, Balažić 6, Počrvina 16, Marjetič 2, Ercegovčević 8, Osojnik H. 2, Adamič 4, Florijančič 9, Platiše, Osojnik E.

Prva četrtina je bila izenačena, v drugi četrtini so si gostje priigrale majhno prednost, ki so jo naša dekleta v tretji četrtini izničila. V zadnji četrtini so bile gostje bolj zbrane in slavile zmago. Tekma je bila prava prvenstvena in dramatična do konca. Odigrana je bila pred polno tribuno OŠ Grm. Zahvaljujemo se vsem staršem in navijačem, ki so prišli podpret domača dekleta.

Čestitke dekletom in trenerki Živi Jerman za borbeno igro.