DEKLETA U14 OSVOJILA 12. MESTO V DRŽAVNEM PRVENSTVU

• Maj 14, 2023
  • Tjaša
  • Novice
  • 92

Varovanke trenerja Matije Frančiča so včeraj odigrale zadnjo tekmo v letošnji sezoni 2022/23, in sicer so se odpravile na gostovanje v Vipavo.

Domačinke so v tekmo vstopile nekoliko bolje, po prvi četrtini so si priigrale pet tok prednosti. V nadaljevanju so pobudo prevzela naše košarkarice, ki so prednost domačink povsem izničile, tako da sta se ekipi na daljši odmor odpravili točkovno povsem poravnani (20:20). V drugem polčasu so bile domačinke za odtenek boljše, v obeh četrtinah so nadgradile svojo prednost, ki je ob koncu srečanja znašala devet točk.

VIPAVA – KRKA 47:38 (14:9, 6:11, 13:10, 14:8)

Postava in strelke Krke: Korent, Titovšek, Počrvina 5, Marjetič, Ercegovčević 2, Đapa 9, Horvat 1, Adamič 7, Florjančič 14, Platiše.

Krkašice so žal s porazom zaključile letošnjo sezono v kateri so zasedle 12. mesto v državi.