ČLANICE NADALJUJEJO V ZMAGOVALNEM RITMU!

• Mar 14, 2023
  • Tjaša
  • Novice
  • 23

V popoldanskih urah nedeljskega dne so varovanke trenerja Saša Rebernika odigrale deseti krog mednarodne LWB – Extra lige. V domači Športni dvorani Marof so gostile gorenjsko ekipo Kranjske Gore – Jesenice.

Krkašice so tekmo pričele nekoliko zaspano, v napadu so bile dokaj neučinkovite, nasprotnice so bile točkovno boljše za devet točk. V naslednjih dveh četrtinah je bila tekma precej izenačena, tako da so naše košarkarice v zadnjo četrtino vstopile s petimi točkami zaostanka. V zadnji četrtini so bile Krkašice odločene, da zmaga ostane doma, odlično so odigrale v obrambi in napadu. Izničile so zaostanek iz preteklih treh četrtin in si priigrale štiri točke prednosti, ki so bile ključne za dosego končnega cilja, nove – že osme zmage v letošnji sezoni!

KRKA – KRANJSKA GORA JESENICE 60:56 (9:18, 23:18, 11:12, 17:8)

Postava in strelke Krke: Dajčman 6, Sivonjić 7, Selak 2, Strašek 7, Godina 11, Malenšek 12, Kirn 4, Lavrič 11, Škoda.

Dekleta že v nedeljo čaka nova tekma, v Športni dvorani Marof se bodo pomerile proti avstrijski ekipi KOŠ Celovec. Tekma se bo pričela ob 18:00.