18. SREČANJE KRKINIH SPONZORIRANCEV IN KRKIN TALENT LETA

  • Mar 28, 2024
  • Damir Delič
  • Novice
  • 31

Danes je v upravni stavbi Krke d.d. potekalo 18. srečanje Krkinih sponzorirancev in Krkin talent leta. Prireditve se je udeležila tudi številčna delegacija ŽKK Krka, med Krkinimi nagrajenci je bila tudi članica našega kluba. Kot pretekla leta  je tudi letos za nagrado konkurirala igralka iz kategorije U16 in tokrat je Krkino priznanje prejela Daša Černe, kapetanka ekipe. Priznanje se dodeljuje za uspešnost na tekmovanjih, spodbujanje k sodelovanju, pošteni igri, zdravi tekmovalnosti, spoštovanju, strpnosti in za dejavno predstavljanje sponzorja.

Čestitamo Daši za podeljeno priznanje, kakor tudi vsem njenim soigralkam, s katerimi se skupaj trudijo nizati zmage ter uspehe domačega košarkarskega kluba. Hvala tudi Krki d.d. za vabilo in sponzorstvo, ki ga že toliko let zagotavlja našemu klubu.