Urnik treningov

 

PONEDELJEK

SELEKCIJA

DVORANA

TERMIN

TRENER

U-17/U-19/ČLANICE

OŠ GRM

18:30-20:00

Sašo

U-15

OŠ ŠMIHEL

15:30-17:00

Matija

U-13

OŠ GRM

17:00-18:30

Matija

KROŽEK

OŠ BRŠLJIN

13:50-15:00

Matija

KROŽEK

OŠ OTOČEC

14:25-15:25

Živa

KROŽEK

OŠ ŠMIHEL

14:30-15:30

Sašo

KROŽEK

OŠ CENTER

16:00-17:00

Živa

 

 

 

 

 

TOREK

SELEKCIJA

DVORANA

TERMIN

TRENER

Individualni trening

ŠD MAROF

7:00-8:30

Sašo

U-17/U-19/ČLANICE

ŠD MAROF

17:15-18:45

Sašo

U-15

ŠD MAROF

17:15-18:45

Matija, Uroš

U-13

OŠ ŠMIHEL

18:45-20:15

Matija

KROŽEK

OŠ ŠENTRUPERT 13:00-14:00

Matija

KROŽEK

OŠ DRSKA 15:00-16:30

Živa, Matjaž

SREDA

SELEKCIJA

DVORANA

TERMIN

TRENER

Individualni trening

ŠD MAROF

7:00-8:30

Sašo

U-17/U-19/ČLANICE

ŠD MAROF

17:15-18:45

Sašo

U-15

OŠ GRM

18:30-20:00

Uroš, Matija

U-13

ŠD MAROF

17:15-18:45

Matija

KROŽEK

OŠ VAVTA VAS

13:40-15:10

Matija

KROŽEK

OŠ GRM

14:00-15:00

Slavko

KROŽEK

OŠ ŠMIHEL

14:30-15:15

Sašo

KROŽEK

OŠ BRUSNICE

14:30-15:15

Živa

ČETRTEK

SELEKCIJA

DVORANA

TERMIN

TRENER

Individualni trening

ŠD MAROF

7:00-8:30

Sašo

U-17/U-19/ČLANICE

OŠ GRM

18:30-20:00

Sašo

U-15

OŠ ŠMIHEL

17:15-18:45

Matija, Uroš

U-13

OŠ ŠMIHEL

15:45-17:15

Matija

U-11

OŠ GRM

17:00-18:30

Živa

KROŽEK

OŠ BRŠLJIN

13:50-15:00

Matija

PETEK

SELEKCIJA

DVORANA

TERMIN

TRENER

U-17/U-19/ČLANICE

ŠD MAROF

15:15-16:45

Sašo

U-15

ŠD MAROF

15:15-16:45

Uroš

U-13

OŠ ŠMIHEL

16:30:18:00

Matija

KROŽEK

OŠ CENTER

14:45-15:45

Matija

KROŽEK

OŠ DRSKA

15:00-16:30

Živa, Matjaž

 

 

 

 

SOBOTA

SELEKCIJA

DVORANA

TERMIN

TRENER

U-11

OŠ GRM

11:00-13:00

Živa, Matjaž

AKTUALNI REZULTATI

Rezultate, razporede in lestvice posameznih kategorij lahko sicer spremljate na uradni strani KZS

NAPOVEDNIK TEKEM

Generalni sponzor:

krka 

 Septabene

Glavni sponzor:

Sava

Ostali sponzorji:

fs prevozi

Impreso

                                                            Gostišče Loka d.o.o.

MO NOVO MESTO