FINAL FOUR: KADETINJE V ZAKLJUČKU POPUSTILE, V SOBOTO BORBA ZA TRETJE MESTO!

Danes se je v Ajdovščini odvijal prvi polfinalni dan zaključnega turnirja kadetinj. Krkašice so se pomerile proti ljubljanski Akson Iliriji.

kadetinje žkk krka

Srečanje je bilo 35 minut povsem izenačeno, naše košarkarice so ves čas držale stik s favoriziranimi nasprotnicami in jim niso dovolile, da bi si priigrale vidnejšo prednost. Žal pa so v zadnjih petih minutah tekme Krkašice popustile, Ljubljančanke so dano priložnost izkoristile in si priigrale deset točk prednosti, kar je na koncu pomenilo, da so zasluženo napredovale v finale zaključnega turnirja.

AKSON ILIRIJA A – KRKA 70:59 (21:20, 14:11, 12:15, 23:13)

Postava in strelke Krke: Trontelj, Sivonjić 8, Judež, Malenšek 18, Gorše 9, Selak 2, Horvat 9, Dajčman 6, Strašek, Windisch Mišjak 7, Zaletelj, Novina.

STATISTIKA TEKME

POSNETEK TEKME

Varovanke trenerja Saša Rebernika se bodo v soboto pomerile proti ekipi Vipave. Tekma za tretje mesto se bo pričela ob 15:30. Tekmo boste lahko spremljali v neposrednem spletnem prenosu.

AKTUALNI REZULTATI

Rezultate, razporede in lestvice posameznih kategorij lahko sicer spremljate na uradni strani KZS