Mladinke slavile na dolenjskem derbiju!

V domači Športni dvorani Marof so se varovanke trenerja Saša Rebernika pomerile proti ekipi Grosuplja.

mladinke

Krkašice so, kot je to sedaj že v navadi, izjemno prepričljivo otvorile srečanje in si že v prvi četrtini zagotovile izredno prepričljivo prednost šestnajstih točk. V drugi in tretji četrtini je bilo srečanje veliko bolj izenačeno. V zadnji četrtini pa se je našim košarkaricam poznala izredno kratka klop, precej so popustile, vendar so si v začetku srečanja zagotovile dovolj veliko prednost, da so jo lahko kljub vsemu, ohranile do konca ter zasluženo slavile novo zmago.

KRKA – GROSUPLJE 68:59 (29:13, 13:13, 17:13, 9:20)

Postava in strelke Krke: Judež N. 9, Judež L. 6, Košmrlj 6, Bobić 31, Mišjak 7, Burgar 9.

Ekipo že v sredo čaka nova tekma, ob 17:20 se bodo v ŠD Marof, pomerile proti ekipi Domžal.

AKTUALNI REZULTATI

Rezultate, razporede in lestvice posameznih kategorij lahko sicer spremljate na uradni strani KZS