Kadetinje do pete zmage, mladinke poražene

Minuli vikend so mladinke gostovale v Mariboru, kadetinje pa v Domžalah

kadetinje žkk krka

Kadetinje so tudi v petem krogu državnega prvenstva prikazale izvrstno igro. Skozi celotno srečanje so vzdrževale visok tekmovalni ritem in povečevale svojo prednost. Zmaga ni bila vprašljiva in varovanke trenerja Saša Rebernika še naprej ostajajo neporažene! S petimi zmagami Krkašice trdno zasedajo vodilno mesto v svoji skupini. V rednem delu jih čaka še ena tekma, in sicer proti ekipi Črnomlja.

DOMŽALE – KRKA 58:77 (13:17, 11:17, 17:28, 17:15)

Postava in strelke Krke: Jurečič 2, Sivonjić 3, Prešeren 16, Bašić 10, Malenšek 14, Horvat 18, Windisch Mišjak 11, Selak 2.

mladinke u19 žkk krka

Mladinke so v štajerski prestolnici dobro parirale domačinkam, ob koncu tretje četrtine sta bili ekipi praktično popolnoma izenačeni (49:48). V zadnji četrtini pa so naša dekleta žal popustila in zmaga je ostala na domačih tleh.

MARIBOR – KRKA 74:59 (12:7, 23:17, 15:24, 24:11)

Postava in strelke Krke: Judež N. 6, Judež L. 3,Prešeren 2, Gorjanec, Malenšek 7, Burgar 7, Bobić 22,Windisch Mišjak 12.

AKTUALNI REZULTATI

Rezultate, razporede in lestvice posameznih kategorij lahko sicer spremljate na uradni strani KZS